• Marko Miličić

VIRTUALNO PROGLAŠENJE HRVATSKE TRIATLON LIGE 2020.




Nažalost, Hrvatski triatlon savez sukladno situaciji, koju svi razumijemo, nije uspio pronaći virtualno svrsihodno rješenje da proglasi sve osvajače odličja na Hrvatskoj triatlon ligi 2020. i na taj način svima oda zasluženo poštovanje i priznanje već se javno proglasilo samo apsolutne pobjednike.


Vjerovatno, želeći naglasiti vrijednost njihovih rezultata (kao što nije napravljeno proglašenje za age group za 2019., već tek nakon prigovora. Ovaj puta nema smisla pisati prigovor.), nisu proglašeni ostali. Vrijednost apsolutnih pobjednika i njihovih rezultata se ne ogleda u ne proglašenju ostalih osvajača medalja (drugoplasiranih i trećeplasiranih) jer da nije svih njih ne bi ni vrijednost pobjednika bila velika. Neproglašenje jedne skupine da bi se naglasio rezultat druge sigurno nije sportski. Svi znamo da pobjednike treba naglasiti, ali ovo sigurno nije način. Nehotično su nažalost ovim postupkom zapravo umanjili vrijednost njihovih postignuća.


Zato mi ovim putem objavljujemo listu ne samo pobjednika već svih osvajaća medalja te čestitamo svim triatloncima osvajačima postolja kao i svim ostalim triatloncima na nastupu, njihovim klubovima i trenerima.


Čestitamo i SWIm Swibirovcima koji su srce ostavili na utrkama te njihovim plasmanima.


Isprike što nije video clip, ali su bar svi osvajači postolja tu, jer svi su bitni.


MINI AKVATLON


U9 Ž

  1. Jana Petric TK MAKSIMIR

  2. Marija Rebić TK SWIBIR

  3. Elena Kilim TK MAKSIMIR

U11 Ž

  1. Carol Stojanović TK PULA

  2. Kaja Malezija TK SWIBR

  3. Katarina Starčević TK SWIBIR

U9 M

  1. Arian Dravec TK PULA

  2. Lan Marić TK RIVAL

  3. Lovro Hanza TK MATULJI

U11 M

  1. Petar Šimun Omazić TK SWIBIR

  2. Lovro Dobravac TK RIVAL

  3. Einar Miletić TK RIVAL


SUPER SPRINT TRIATLON


KADETKINJE

  1. Aurora Valinčić TK RIVAL

  2. Nicole Fornažar TK PULA

  3. Tia Kinkela TK MATULJI

U13 Ž

  1. Paula Petech-Zudicich TK PULA

  2. Dora Kilim TK MAKSIMIR

  3. Mila Trkulja TK SWIBIR

U15 Ž

  1. Aurora Valinčić TK RIVAL

  2. Nicole Fornažar TK PULA

  3. Tia Kinkela TK MATULJI


KADETI

  1. Filip Vilenica TK SWIBIR

  2. Karlo Brebrić TK PETAR ZRINSKI

  3. Andro Sertić TK SWIBIR

U13 M

  1. Jan Štefanac TK PETAR ZRINSKI

  2. Neo Ćiković TK MATULJI

  3. Andrea Dravec TK PULA

U15 M

  1. Filip Vilenica TK SWIBIR

  2. Karlo Brebrić TK PETAR ZRINSKI

  3. Andro Sertić TK SWIBIR



SPRINT TRIATLON


ŽENE

APSOLUTNO

  1. Željka Šaban Miličić TK SWIBIR

  2. Elisabetta Vitasović HTS

  3. Sonja Škevin TK SWIBIR

JUNIORKE

  1. Petra Koceić TK SPLIT

  2. Til Ocvirk TK SWIBIR

  3. Ana Lučić TK DUBROVNIK

U17 Ž

  1. Samila Gagić TK PULA

U19 Ž

  1. Petra Koceić TK SPLIT

  2. Til Ocvirk TK SWIBIR

  3. Ana Lučić TK DUBROVNIK

Ž20

  1. Elisabetta Vitasović HTS

  2. Nika Rimaj TK PETAR ZRINSKI

  3. Ivana Granoša TK TRI-TIM

Ž25

  1. Sonja Škevin TK SWIBIR

Ž30

  1. Vedrana Golek TK SWIBIR

  2. Nives Šimić TK SWIBIR

  3. Marina Milković TK PETAR ZRINSKI

Ž35

  1. Željka Šaban Miličić TK SWIBIR

  2. Ana Grbac TK MATULJI

  3. Maja Urban TK TRI-TIM

Ž40

  1. Alena Detan Karlović TK PETAR ZRINSKI

  2. Anamarija Grbčić Pahlić TK MATULJI

  3. Matea Sršen TK SWIBIR

Ž45

  1. Sunčana Smokvina - Hanza TK MATULJI

  2. Sandra Bogdanović TK SWIBIR

  3. Alenka Urdih Štefanac TK ZRINSKI

Ž50

  1. Višnja Škevin TK ZAGREB


MUŠKARCI

APSOLUTNO

  1. Eugen Popović TK MAKSIMIR

  2. Andrej Vištica TK SWIBIR

  3. Silvije Tomac TK MAKSIMIR


JUNIORI

  1. Gabriel Barac TK RIVAL

  2. NIko Matas TK PULA

  3. Matko Sarić TK MAKSIMIR

U17 M

  1. Gabriel Barac TK RIVAL

  2. Mislav Hanza TK MATULJI

  3. Tin Rebić TK SWIBIR

U19 M

  1. Niko Matas TK PULA

  2. Matko Sarić TK MAKSIMIR

  3. Lukas Padmosoekarto HTS

M20

  1. Eugen Popović TK MAKSIMIR

  2. Tin Kaurić TK VELIKA GORICA

  3. Martin Štefan TK PETAR ZRINSKI

M25

  1. Adrijan Žgaljić TK PETAR ZRINSKI

  2. Silvije Tomac TK MAKSIMIR

  3. Matej Jukić TK TRI-TIM

M30

  1. Domagoj Pauković TK MATULJI

  2. Bruno Škrinjarić TK MAKSIMIR

  3. Michael Ban TK MATULJI

M35

  1. Andrej Vištica TK SWIBIR

  2. Miroslav Marić TK RIVAL

  3. Antun Kojundžić TK SPLIT

M40

  1. Matko Belas TK SWIBIR

  2. Renato Žic TK Rival

  3. Vedran Čoti TK ZAGREB

M45

  1. Brano Carević TK SPLIT

  2. Dejan Patrčević TK SAMOBOR

  3. Marin Koceić TK SPLIT

M50

  1. Dražen Radaš TK SPLIT

  2. Davor Drvenkar TK ZAGREB

  3. Silvio Amižić TK SPLIT

M55

  1. Branko Tokić TK SWIBIR

  2. Goran Jakovac TK SWIBIR

  3. Tomislav Baotić TK SWIBIR

M60

  1. Milan Pernar TK MAKSIMIR

  2. Zlatko Sir TK VARAŽDIN

  3. Romeo Makaj TK SPLIT

M65

  1. Teodor Pichler TK VARAŽDIN

  2. Borko Prvan TK ZAGREB

M70

  1. Zvonimir Tumpić TK VARAŽDIN


REZULTATI

HTS PROGLAŠENJE



Recent Posts

See All
  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • White YouTube Icon

Triatlon klub SWIBIR

Adresa: Sv. Mateja 120, Zagreb
E-mail: tkswibir@tkswibir.hr


Matični broj: 1819267  |  OIB: 96866297102 

Žiro račun: 2500009-1101158002 

SWIFT: HAABHR22 IBAN: HR23 2500 0091 1011 58002

Predsjednik kluba:

Marko Miličić

Telefon: +385 99 2222772    

Informacije o upisu novih članova, treninzima i terminima:


Vinko Vrebac 

091 7913 174 

Željka Šaban Miličić 

098 775 792